2012-03-28

Платья по фигуре. Suknelės pagal figurą

Radau labai naudingą patarimą iš BOOHOO. Kiekvienai moteriai jie nori padėti išsirinkti geriausiai tinkančią jos figūrai suknelę!

Susirišančia šone suknele puikiai tinka OBUOLIO tipo figūrai. O iškirpte gražiai pabrėš jūsų krūtinės formą.SPORTINIO (berniuko) tipo figūroms tiks gėlėtos V tipo sukneles, kurios sukurs apvalumų iliuziją. Čia galima pritaikyti diržą kad pabrėžtume savo liemenį.


Savo AUKŠTAM kūnui galite pritaikyti gausiai spausdinto rašto ir MIDI ilgio suknelęKRIAUŠĖS formos turėtojoms,  BOOHOO siūlo neslėpti savo siaurus pečius, užsivilkti MAXI suknelę. V formos iškirptis nukreips žvilgsnius į apačią ir jūsų kūnas vizualiai atrodys lieknesnis.

 

SMĖLIO LAIKRODŽIO FIGŪRA.  Jūsų klasikiniam moteriškos formos kūnui tiks šį "bodycon" suknelė. Juodi šonai vizualiai supaprastins jūsų figūrą.

Tam kad optiškai pailginti savo dailias kojytės SUBTILAUS ŪGIO (PETITE) turėtojomsBOOHOO siūlo apnuoginti savo kulnus atvirų basučių pagalba bei užsivilkti klasikinio stiliaus suknelę.Taip jus turėsite puikų vasarinį įvaizdį!Labai gražius rūbus įvairiam skoniui ir piniginei galite rasti BOOHOO online parduotuvėje.

No comments:

Post a Comment